Beste Hesseleir,

Op zondag 14 oktober wordt bepaald hoe onze gemeenteraad er de komende 6 jaar zal uitzien. Wij als sp.a Herselt nemen ook deel aan deze belangrijke verkiezingen. Met een realistisch programma waarin solidariteit centraal staat hopen wij met uw steun in Herselt een socialer beleid mogelijk te maken dat iedere inwoner ten goede komt en onze gemeente voorbereid op de toekomst. Dit programma kan u hier nalezen. Daarnaast hebben we ook een toffe ploeg met gedreven mensen die zich met veel engagement in deze campagne hebben gesmeten en ook na 14 oktober bereid zijn om zich in te zetten voor onze gemeente. Op deze website presenteren wij ons project, en hopen we u te overtuigen dat sp.a uw stem waard is en klaar staat om het verschil te maken in onze gemeente.

Vincent
Lijsttrekker sp.a Herselt

 

LIJST 1: sp.a

1. BOULANGER Vincent
2. DE LEEUW Chari
3. HENDRICKX Danny
4. VANHEMELRYCK Sandra
5. CUYVERS Seppe
6. TAMINAU Bianca
7. VAN NOTEN Johan
8. FAUX Mike
9. JANSSENS Gerda
10. SCHOETERS Luc
11. GOOS Alina